چهارشنبه, 1 خرداد 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
شعار سال 98
سامانه پیامک
سد اسدیه
سد رزه
سد شوسف

 

 

برگزاری جلسه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی با محوریت کنتورهای هوشمند آب و برق

جلسه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی با محوریت کنتورهای هوشمند آب و برق با حضور کارشناسان نمایندگی منابع آب و شبکه توزیع برق شهرستان ، جمعی از نمایندگان کشاورزان بشرویه در محل سالن ترویج جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، در این جلسه "محمد مرادی" مسئول نمایندگی منابع آب شهرستان بشرویه ضمن تشریح وضعیت منابع آبی دشت این شهرستان به پیامد های برداشت بی رویه از سفره های آب زیرزمینی و خشکسالی های اخیر اشاره کرد و به راه کارهای مقابله با کم آبی پرداخت.

وی به نصب کنتور های هوشمند آب و برق  و مدیریت برداشت ها از منابع آبی دشت بشرویه اشاره کرد و خاطر نشان کرد :صرفه جویی در بخش کشاورزی بسیار حائز اهمیت است چرا که در دشت بشرویه بیش از 96درصد از منابع آبی در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه جلسه ،نحوه استفاده از کنتور های هوشمند آب و برق ، روند شارژ و محاسبات آن به نمایندگان چاه ها و کشاورزان آموزش و به سوالات مطرح شده ، از سوی کارشناسان  منابع آب و برق پاسخ لازم ارائه شد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی

دیدگاه کاربران