چهارشنبه, 1 خرداد 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
شعار سال 98
سامانه پیامک
سد اسدیه
سد رزه
سد شوسف

 

 

شورای حفاظت منابع آب شهرستان نهبندان تشکیل جلسه داد

چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان نهبندان با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، در این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نهبندان، ضمن اشاره به دهگردشی هاو درخواست اکثریت مردم جهت احداث سد یا بند خاکی به منظور تغذیه و احیای قنوات و کنترل رواناب ها، به موضوع حساسیت و توجه بیشتر مردم به مسأله آب و راه کارهای مدیریت آن پرداخت.

وی با تاکید بر تکمیل مطالعات احداث تغذیه مصنوعی چاهداشی و شروع هر چه زودتر احداث تغذیه مصنوعی بندان، خواستار استمرار نشست های فرهنگ سازی- اطلاع رسانی و برگزاری جلسات بین بخشی به منظور حل مسایل و مشکلات بخش آب شد.

در ادامه "محمد علی شهابی"رئیس اداره منابع آب شهرستان نهبندان گزارشی از اجرای مصوبات سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب ارائه داد.

در ادامه موضوعاتی از قبیل نصب کنتور حجمی هوشمند آب و برق بر روی چاه های آب شرب روستایی،حفاظت کیفی چاه شماره 5 شرب شهری، تغییر تدریجی الگوی فضای سبز شهر نهبندان، اجرای طرح های آبخیزداری مشارکتی و ارایه الگوی کشت منطقه ای توسط اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.از نکات قابل توجه این نشست می توان به حضور یکی از بهره برداران نخبه بخش کشاورزی در جلسه و ارائه توضیحات در خصوص الگوی کشت منطقه ای در شهرستان بود که با استقبال اعضای شورا مواجه شد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی

دیدگاه کاربران