شنبه, 2 تیر 1397

 

 

دیدار رئیس اداره منابع آب نهبندان با معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری این شهرستان

رئیس اداره منابع آب شهرستان نهبندان با معاون جدید امورعمرانی و برنامه ریزی فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، در این دیدار که به منظور بررسی چالش ها و مشکلات بخش آب این شهرستان برگزار شد،"علیرضا صادقی" معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری نهبندان با تقدیر از اقدامات صورت گرفته  گفت: مردم این شهرستان در تمامی صحنه ها به خوبی با دولت و مسئولان همکاری کردند و می بایست تمام تلاش و کوشش خود را جهت خدمت به مردم انجام بدهیم.

رئیس اداره منابع آب شهرستان نهبندان نیز در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری نهبندان، ابراز امیدواری کرد، با تعامل بیشتر در جهت رفع موانع و مشکلات موجود تلاش مضاعفی صورت پذیرد.

"محمد علی شهابی" همچنین مباحثی همچون پیگیری حق النظاره واحدهای تولیدی، ادارات و ارگانهای دولتی، شهرداری ها، پروژه تغذیه مصنوعی چاهداشی و تغذیه مصنوعی بندان ونیز چاه آب شرب دهک را در این دیدارمطرح کرد و خواستار همکاری فرمانداری در اجرای این اقدامات شد.

در ادامه مدیران امور آب و فاضلاب شهری و مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان نهبندان هر کدام به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص مدیریت و راهکارهای مواجهه با مشکلات و چالش های بخش آب  و برق در این شهرستان پرداختند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی

دیدگاه کاربران